Projeksiyon yedek parçaları

admin
Projeksiyon yedek parçaları için yorumlar kapalı
Projeksiyon yedek parçaları

Projeksiyon yedek parçaları

PROJEKSİYONLARINIZ İÇİN HER TÜR YEDEK PARÇA TEMİN EDEBİLİRSİNİZ

Projeksiyon yedek parçaları, projeksiyonun hayatiyetini teşkil eden aparatlardan oluşmaktadır. Bu parçalar olmaksızın projeksiyon makinesi boş bir kutuya benzeyecektir. Yedek parçalarda zaman zaman arızalar meydana gelebilir. Yahut düzenli bakımdan geçirildiği takdirde uzun ömürlü olarak işlevini yerine getirebilir. Biz gözde bilgisayar olarak projeksiyon tamiri ve bakımı yapmakla birlikte onların yedek parçalarını da değiştirmekteyiz. Projeksiyon cihazları ile ilgili geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Bu ürünler lisanslı ve garantili olan orijinal ve muadil parçalardan teşekküldür. Garanti süresi 1 yıl ile 2 yıl içinde değişen projeksiyon yedek parçaları, isteğe göre satışından hemen sonra monte etmeyiz. Hem de siz kahvenizi yahut çayınızı yudumlarken biz bu işi gerçekleştirmekteyiz.

Projeksiyon yedek parçaları arasında yer alan ürünlerimiz şunlarıdır: focusin34 projektör anakart, christmas mini projektör yedek parça, otomatik grafik projektör yedek parça gcp-30, poa-Imp 136 nsha 330w, 700w yüksek basınçlı cıva lambası projektör yedek parça, X3430stc projektör yedek parça ve aksesuarlar, colourwheel yedek parça projektör modelleri, kişiselleştirilmiş projektör plastik kalıp, alüminyum 6061 stil projektör yedek parçaları, 4 zamanlı pasif 3d JAC yedek parçalar, 2014 yeni tasarım, hdmi, usb, av, vga projektör yedek parçaları, çin tedarikçisi projektör yedek parçalar, colorwheel INFOCUS projektör renk tekerleği. İstenildiği zaman sıcak satış da yapabilmekteyiz. Ürünlerimiz hem kaliteli hem de ucuzdur.

Tüm bu yedek parçalarla ilgili sitemizde görsellikle desteklenmiş ayrıntılı bilgilere ulaşabilmektesiniz.   Projeksiyon yedek parçaları arasında çok çeşitli lamba modellerimiz de bulunmaktadır. Değişik markalardan teşekkül lamba modellerimiz arasında acer, beng, epson, mıtsubıshı, nec, sanyo, sony gibi iddialı markalar yer almaktadır. İstediğiniz takdirde bu lambaları web sitelerimiz üzerinde internet yoluyla sipariş edebilmektesiniz. Projeksiyon yedek parçaları yedek stokumuzun genişliği sayesinde istediğiniz marka ne olursa olsun hemen tedarik edebilmekte; diğer firmaların uzun bekletme aralığını yok etmekteyiz. Ayrıca son sistem ekipmanla donatılmış laboratuarlarımızda mevcut yedek parçanın arızasını tespit edebilmekteyiz. Daha sonra da buna uygun yedek parçanın hangisi olduğunu size beyan ettikten sonra hemen sizin onayınızı alarak, yeni yedek parçanın montajını gerçekleştirmekteyiz.