Projeksiyon Bakımı

admin
Projeksiyon Bakımı için yorumlar kapalı
Projeksiyon Bakımı

Projeksiyon Bakımı

Projeksiyon Bakımı

Biliyoruz çok çeşit model ve marka projeksiyon cihazları mevcut. Hatta bu durum kafanızı karıştırıyor bile olabilir. Kafanız karışmasın, gözde bilgisayar var. Nerede kullanacağınızı bize söyleyin. Okulda mı kullanmak istiyorsunuz?  İş yükü fazla bir kuruluşunuz için mi istiyorsunuz? Yahut daha sade bir ofis için mi? Biz iş trafiğinize uygun olabilecek hangi projeksiyonu kullanmanız gerekiyorsa o konuda sizlere danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Projeksiyon kurulumlarınızı gerçekleştiriyoruz. Bununla da yetinmiyoruz. Her tür marka ve modele özgü aksesuarlar konusunda öneriler sunuyoruz. Öte yandan Projeksiyon bakımı gerektiren durumlarda ise hemen harekete geçiyoruz. Teknik servisimiz, derhal sorununuzu tespit ederek müdahale girişiminde bulunuyor.

Bir yandan projeksiyon bakımı konusunda çalışmalar yürütürken diğer taraftan isteğe göre projeksiyon askı aparatları, projeksiyon kabloları, projeksiyon perdeleri ve diğer projeksiyonla ilgili tüm aksesuarların değişimini gerçekleştiriyoruz. Şayet talep olursa temin ve satışını da üstleniyoruz. Bu konuda elimizde geniş orijinal ve muadil yedek parça ve aksesuar stoku olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Kurulum ve montaj işlerini büyük bir titizle hareket etmekteyiz. Projeksiyon cihazınızın lens açılarını ayarlıyoruz. Ortamın lümen değerlerini hesaba katarak kurulumlar gerçekleştiriyoruz. Projeksiyon bakımı gerçekleştirirken de teknolojiyi yakından takip ederek cihazın hassasiyetine zarar vermemeye çalışıyoruz. Geniş bir elektronik laboratuarına sahibiz. Bu laboratuarda yüksek teknolojili analizörlerle cihazınızı muayeneden geçirmekteyiz. Bu anlamda Projeksiyon bakımı konusunda rahatlıkla arkanıza yaslanıp ferah bir biçimde sonucun iyi olmasını bekleyebilirsiniz.

Firmamız geniş bir hizmet ağına ve güçlü referanslara sahiptir. Sizlere iletişim konusunda olduğu gibi ulaşım konusunda da her türlü kolaylığı sağlamaktayız. Bize emanet ettiğiniz cihazların kargolarını ücretsiz bir biçimde size sunmaktayız. Ayrıca lisanslı ürünler almaya dikkat etmekteyiz. Projeksiyon bakımı servisi olarak, arıza tespitlerini ücretsiz yapmaktayız. Bununla birlikte tamir ve bakıma aldığımız cihazlarınızı, garanti süresine tabii kılmaktayız. 1 ay süresince, size iade ettiğimiz ürünlerde çıkabilecek sorunların sorumluluğunu almaktayız. Yalnız, siz değerli müşterilerimizin onayını almadan müdahalede bulunmadığımızı belirtmeden geçmeyelim. Kaliteli hizmeti kendimize ilke edinen bir firma olarak, size tüm iletişim adreslerimizin  kapısını sonuna kadar açmaktayız.